شکایت باشگاه ذوب آهن از پرسپولیس؛ اسد بیگی تمدید کرد و پول گرفت

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سینا اسد بیگی بازیکن فصل گذشته ذوب آهن امروز از قرارداد 3 ساله خود با باشگاذه پرسپولیس رونمایی کرد.

محمدمهدی رمضانی مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن در این خصوص به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: این بازیکن حدودا اواسط ماه تیر قراردادش را برای یک فصل دیگر با ما تمدید کرد. در این قرارداد قید شده که باشگاه باید ظرف 20 روز نسبت به پرداخت مطالبات فصل قبل بازیکن اقدام کند و شاید به این بند استناد شده، در حالیکه این 20 روز تمام نشده و از طرفی او مقداری از مطالباتش را هم دریافت کرده است.

وی افزود: ما معتقدیم این بند به هیچ وجه نقض نشده است. به این ترتیب او عملا نمی‌تواند با باشگاه دیگری قرارداد ببندد. به همین خاطر باشگاه ذوب آهن قصد دارد از این بازیکن و باشگاه پرسپولیس برای این انتقال شکایت کند.

مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن اصفهان همچنین عنوان کرد: سینا اسد بیگی تحت قرارداد این باشگاه بوده و هر گونه مذاکره و عقد قرارداد با نامبرده دارای تبعات حقوقی می باشد.

رمضانی گفت: جهت اطلاع بیشتر هواداران، نامبرده تا ظهر امروز در هتل تیم حضور داشته و همراه با تیم ناهار صرف کرد اما بعد از آن هنگام حرکت تیم به سمت محل برگزاری مسابقه تدارکاتی با مس رفسنجان، مسئولین تیم متوجه شدند با تعویض لباس از اردو خارج شده است! در این اتفاق برخی اشخاص نیز محرک بازیکن بوده‌اند که از طریق مراجع ذیصلاح موضوع پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/


منبع : خبرگذاری فارس